Кошик
51 відгук
Торгово-сервисный центр "Луговая Индастри"
+380986905060
+380934944422
+380986905060
 • picture 1

  Про нас

  Уважаемые коллеги!

              Торгово-Сервисный Центр «Луговая Индастри» является структурным подразделением межрегионального базового товарно-коммерческого предприятия (МБТКП) «Кредо», которое присутствует на рынке строительных и отделочных материалов более 25 лет как оптово-розничная компания с центральным офисом в Херсоне, филиалом в Киеве и торговой сетью строительных магазинов под маркой «Старик Хоттабыч» на юге Украины.

              Деятельность нашей компании включает в себя следующие направления:

  - реалізація продукції ТМ Sika, Швейцарія (Sika – це високоякісні поліуретанові і епоксидні клеї, герметики, пластифікуючі і гідрофобні добавки в бетони і розчини, гідроізоляційні матеріали, суперпластифікатори для гіпсобетонних виробів тощо);

  - крупно-оптові продажі по Україні (ексклюзивні поставки з Туреччини сухих гіпсових сумішей ТМ Elite Gips і реалізація продукції для утеплення з екструдованого пінополістиролу марки Penoboard);

  - ексклюзивні поставки білого цементу ТМ Helwan Cement HEIDELBERGCEMENT Group, Egypt на підприємства – виробники сухих будівельних сумішей ("Хенкель Баутехнік (ТМ Ceresit), Термінал-М (ТМ Siltek), Фомальгаут (ТМ Полімін), Артіль (ТМ Артисан), Ферозіт, Поліпласт, Аскона-Південь (ТМ Ансерглоб), Крайзель-Будівельні матеріали (ТМ Крайзель)), Поліфасад, Золотий Мандарин Квадро (тротуарн. плитка) та інші;

  - партнерство з DIY сегментом (Епіцентр, Нова Лінія, ОЛДІ, Анжіо, Домосвіт, Відень);

  - співпраця з будівельними компаніями, такими, як ХК "Київміськбуд" (ДСК-3, ДБК-4 і т. д.), Домира Девелопмент, К. А. Н. Лад, Бориспольбуд, Мастербуд, БМУ-1 ЗБК №1 та ін. (комплектація будівельних об'єктів);

  - співпраця з бюджетними організаціями (Нафтогаз України, Укравтодор, Укрзалізниця);

  - роздрібна торгівля лакофарбовими, будівельно-оздоблювальними матеріалами та інструментом у своїй мережі магазинів;

  - фасування сипучих будівельних матеріалів (пісок, щебінь, керамзит).

  Наша компанія є офіційним дилером і партнером таких брендів, як транснаціональні: Carmeuse, Caparol, Siniat, Knauf, Ceresit, Sika, Bolix, Vimatec, Isaval, Isover і вітчизняні: Ферозіт, Krumix, Артисан, Полімін, Майстер, Penoboard, Термолайф, Ізоват, Техноніколь, Сталекс.

  Оскільки наш асортимент включає такі різнопланові матеріали, як – високоякісні добавки в бетони і розчини і системи гідроізоляції фундаменту (Sika, Vimatec), фасадні системи та декор (Bolix, Caparol, Ферозіт), внутрішні оздоблювальні матеріали (Siniat, Krumix, Knauf) і покрівельні (Сталекс), наша компанія може забезпечувати практично повну комплектацію будь-якого будівельного об'єкта.

  Также, в тесном сотрудничестве с компанией «Сика Украина» на базе ТСЦ «Луговая Индастри» создан первый на Украине авторизированный центр реализации и сервисного консультирования и обеспечения продукцией ТМ Sika (Sika - Луговая).

  Имея свои склады (16,5 тыс.м2 в Херсоне и 3 тыс.м2 в Киеве), автотранспорт и отдел логистики, ТСЦ «Луговая Индастри» в составе МБТКП «Кредо» в состоянии удовлетворить заказы наших клиентов точно в срок как отгрузкой со склада, так и доставить материалы на объект.

  Акцентуємо увагу, що ціни та умови співпраці ми погоджуємо індивідуально, але зауважимо, що вони абсолютно конкурентні.

  Сподіваємося, що наша компанія може вас зацікавити як стабільний партнер і гарантуємо, що виправдаємо всі ваші очікування!

   

   

  Контактна інформація компанії Торгово-сервисный центр "Луговая Индастри"

  Жанна, Михаил, Вадимlugova16.kiev.ua/ua
  Торгово-сервисный центр "Луговая Индастри"
  Виробник
  Торгова компанія
  Дистриб'ютор / Реселер
  УкраїнаКиївг.Киев, ул. Луговая 16
  +380986905060Жанна (мраморная крошка, гипс Г-5)
  +380934944422Вадим (Sika, Ферозит)
  +380986905060Жанна
  fram-08@ukr.netlugova16.kiev.ua
  ISO 9000/9001/9004/19011: 2000