Кошик
51 відгук
Торгово-сервисный центр "Луговая Индастри"
+380986905060
+380934944422
+380986905060

АРТИСАН (сухі будівельні суміші)

Запозичено з сайту: https://artisan.ua/about_us/

Про Artisan

УКРАЇНСЬКИЙ ВИРОБНИК БУДІВЕЛЬНИХ МАТЕРІАЛІВ "ARTISAN"

Ми щиро раді, що Ви проявляєте інтерес до нашої продукції. Весь колектив фірми «Артіль» давно і плідно працює, створюючи якісні будівельні суміші. Згадайте, адже в недалекому минулому майстрові люди так само збиралися разом і об'єднувалися в артілі, де виробляли недорогу і якісну продукцію. А назва «Артисан» теж обрано нами невипадково, «artisan» – французьке слово і перекладається як «ремісник», а ми вважаємо, що наше ремесло – випускати високоякісні й доступні за ціною продукти для будівництва.

Торгова марка «Артисан» десятий рік представлена на ринку завдяки високій якості і розумною ціною є одним з лідерів у всіх регіонах України. Сотні будівельних об'єктів сьогодні будуються із застосуванням наших матеріалів.

Наша фірма постійно оновлює асортиментний ряд продукції «Артисан». Щоденна робота технологів і лаборантів дозволяє нам впроваджувати у виробництво матеріали найвищих стандартів за новітніми технологіями. Величезну увагу ми приділяємо вхідного контролю і пооперационному контролю якості в процесі виробництва, що дає можливість підтримувати стабільну високу якість продукції. Компоненти, які ми використовуємо для виробництва, відібрані з кращих сировинних ресурсів України, а модифікуючі добавки – тільки провідних і стабільних виробників: Bayer, Waker, Rhodia, Clariant, Akzo Nobel.

В нашому виробництві є практика та досвід виготовлення матеріалів для будівництва в нестандартних умовах, тобто виробництво матеріалів для об'єктів з лужним або кислотним середовищем; пристрій промислових підлог для заводів, станцій технічного обслуговування, молокозаводів, хімічних виробництв, заправних станцій і т. п.

У розділі продукція, представлено 63 продукту і 2 системи утеплення, які можна умовно розділити на 5 груп:

  • сухі суміші на цементній основі: клею для облицювання; фуги; цементні будівельні розчини широкого спектру застосування; шпаклівки; штукатурки ремонтні та декоративні; вирівнюючі суміші для підлоги; сухі фарби і т. д.
  • сухі суміші на гіпсовій основі: шпаклівки і беспещанки, штукатурки, клей для гіпсокартону, гіпс монтажний і т. д.
  • грунти і емульсії: захисні склади; змивки розчинів; ґрунти; емульсії широкого спектру застосування і т. д.
  • фарби: внутрішні, фасадні та спеціальні.
  • системы утепления «Артисан-тепло М» и «Артисан-тепло П» – это комплексное решение проблемы холодного дома, разработанные нами на основе европейских систем утепления методом «лёгкий мокрый», сертифицированы и рекомендованы к применению в гражданском и промышленном строительстве. Являясь наиболее недорогими методами утепления, они помогают сэкономить до 70% энергоресурсов на отапливание зданий и сооружений.

В любое время мы готовы внимательно выслушать Ваши вопросы и пожелания, и дать необходимые рекомендации по использованию наших продуктов.

Зараз, коли на ринку великий вибір будівельних матеріалів, і буває складно розібратися, який саме продукт Вам потрібен, Вас неодмінно виручить інформація в нашому каталозі і допоможе використовувати продукцію «Артисан» з максимальною ефективністю в процесі виробництва будівельних робіт.