Кошик
51 відгук
Торгово-сервисный центр "Луговая Индастри"
+380986905060
+380934944422
+380986905060

Шпаклівки акрилові

Акрилові шпаклівки - це група матеріалів, які використовуються в будівництві і мають своєю метою коригування площині перед нанесенням на підготовлену площу лакофарбових матеріалів.

Шпаклівка акрилова у своїй структурі має речовини, що відносяться до класу плівкоутворюючих матеріалів, бекфиллеры, до яких відносяться крейда, талькосодержащие речовини, иборит. Також в основу акрилових шпаклівоквходять пігменти, зокрема цинкові білила і охра, які надають шпаклівках акриловим різні відтінки.шпаклівки акрилові застосовуються для свого створення відповідної якості наповнювачі та сучасні хімічні добавки. З'єднання цих компонирующих дозволяють виконати які стоять перед виробником завдання з адгезивним параметрами продукції.

Акрилова шпаклівка при просихання не дає технологічних усадок, в подальшому на ньому не з'явиться тріщин і пухирі. Також шпаклівка акрилова після нанесення на підготовлюваний ділянка не обсипається.

Найчастіше шпатлевочную масу наносять на поверхню, яка попередньо піддавалася обробці грунтовкою. Це гарантує кращу зв'язку під час нанесення акрилових шпаклівок з оброблюваною поверхнею.

Як прийнято, шпаклівки акрилові наносяться поступово із застосуванням професійного будівельного снаряда в умовах, які надалі будуть забезпечувати всі функціональні методики доставленої продукції.

Властивості нанесення шпаклівок акрилових залежать від декількох моментів, але велике значення має температура навколишнього середовища. При температурі навколишньому середовища понад 30 градусів поверхню завчасно зволожується водою. При низьких температурах можуть бути використані спеціальні добавки.