Кошик
163 відгуків
Торговий Дім "Лугова Індастрі" https://lugova16.kiev.ua/ https://lugova.com.ua/
+380 (98) 155-90-90
+380 (98) 690-50-60

Мармур микромолотый, наповнювачі, пігменти

 

GÜRMADEN A. Ş. – Торгово-промислове підприємство з випуску мікронізованого індустріального сировини.

Компанія була заснована в 1993 р. Основним видом діяльності компанії є переробка самого чистого і білого кальциту у світі, і його подальший експорт у різні країни і континенти, починаючи з Європи, і закінчуючи Африкою.

Карбонат Кальцію (СаСО3) або відомий під більш поширеним назвою Кальцит – являє собою блискучий, напів-прозорий, відносно м'який грубо кристалізований мінерал, з твердістю 3 (Moh's) і щільністю 2,7 гр./мл. Кальцит, що видобувається в рудних родовищах, микронизируется в результаті таких процесів, як дроблення, помел і сортування. В залежності від потреб сектора, кальцит поставляється на ринок або в нормально-мікронізованому вигляді або ж зі стеориновым покриттям. Основним призначенням є використання в якості наповнювального матеріалу.

В основному мікронізований кальцит використовується в наступних галузях :

  1. Картонно-паперовий сектор

  2. Лакофарбовий сектор

  3. Кабельний і пластиковий сектор

  4. Виробництво мастика і шпаклювального матеріалу в будівельному секторі

  5. Сектор клею і хімікатів

  6. Сектор харчової промисловості

  7. Керамічний сектор

  8. килимового покриття і брезентовий сектор, а також використовується у виробництві жувальної гумки, комбікормів, зубної пасти, каучуку, губки тощо

У картоно-паперовому секторі : Мікронізований кальцит використовується в картонно-паперовому секторі у вигляді добавки в різних пропорціях у виробництві целюлози. В виду того, що кальцій підвищує білизну паперу, у випадках коли висока собівартість виробництва паперової маси, більша перевага віддається натурально меленої кальциту. Мелений мікронізований кальцит утримує менше води, підвищує кількість виробленої води, що призводить до збільшення швидкості виробничого процесу в цілому.

Зважаючи дешевої собівартості, а також зважаючи інших технічних властивостей, які кальцій надає папері, кальцій, поступово зайнявши місце каоліну, почав широко використовуватися в світовому картонно-паперовому секторі, особливо в розвинених західних країнах. Кальцит значно зменшує споживання оптичних відбілюючих речовин у виробництві паперу, що, в свою чергу, призводить до зменшення шкідливих викидів у навколишнє середовище.


В пластиковому секторі : Використання як нормально-мікронізованого кальциту, так і покритого кальциту в секторі твердого і м'якого ПВХ і Полиофина (PE, PP, PS, EVA) зростає з дня у день, завдяки високій білизні, хімічній чистоті і дешевої собівартості кальциту.

У виробництві пластику мікронізований кальцит також використовується як наповнювального матеріалу. Кальцит не містить важких металів, що призводять до швидкого механічного старіння полімерів; підвищує опірність матеріалу; підвищує зовнішні властивості виробленого продукту та надає поверхні більш красивий вигляд; підвищує протиударну міцність матеріалу; вбирає менше масла; не абсорбує пом'якшувачі або інші хімікати, які використовуються у виробничих формулах; має підвищену хімічну чистоту; частинки кальциту не збираються наново; має однорідний розподіл; запобігає знос обладнання; має підвищену білизну, що призводить до економії дорогих білих пігментів. Більш того, кальцит, що впливає на термо-кондуктивность продукту через своїх наповнювальних пропорцій, а також на рівень клейкості як результат плавлення, в підсумку, призводить до більш вдосконаленою переробки. При цьому, кальцит забезпечує більш продуктивну продуктивність за допомогою дуже високих теплових трансферів.


В лакофарбовому секторі : кальцит знижує споживання діоксиду титану у виробництві фарб на водній основі, що призводить до зниження загальної собівартості. Крім того, кальцит використовується у виробництві матеріалів для зовнішнього та внутрішнього покриття і у виробництві будівельних хімікатів. Мікронізований мелений кальцит є найдешевшим пігментом в лакофарбовому секторі. Використання якісного кальциту замість використання необхідного для досягнення високої яскравості продукту дорогого діоксиду титану приводить до значного зниження кінцевої собівартості продукту.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner