Кошик
51 відгук
Торгово-сервисный центр "Луговая Индастри"
+380986905060
+380934944422
+380986905060

Мармур микромолотый, наповнювачі, пігменти

 

GÜRMADEN A. Ş. – Торгово-промислове підприємство з випуску мікронізованого індустріального сировини.

Компанія була заснована в 1993 р. Основним видом діяльності компанії є переробка самого чистого і білого кальциту у світі, і його подальший експорт у різні країни і континенти, починаючи з Європи, і закінчуючи Африкою.

Карбонат Кальцію (СаСО3) або відомий під більш поширеним назвою Кальцит – являє собою блискучий, напів-прозорий, відносно м'який грубо кристалізований мінерал, з твердістю 3 (Moh's) і щільністю 2,7 гр./мл. Кальцит, що видобувається в рудних родовищах, микронизируется в результаті таких процесів, як дроблення, помел і сортування. В залежності від потреб сектора, кальцит поставляється на ринок або в нормально-мікронізованому вигляді або ж зі стеориновым покриттям. Основним призначенням є використання в якості наповнювального матеріалу.

В основному мікронізований кальцит використовується в наступних галузях :

  1. Картонно-паперовий сектор

  2. Лакофарбовий сектор

  3. Кабельний і пластиковий сектор

  4. Виробництво мастика і шпаклювального матеріалу в будівельному секторі

  5. Сектор клею і хімікатів

  6. Сектор харчової промисловості

  7. Керамічний сектор

  8. килимового покриття і брезентовий сектор, а також використовується у виробництві жувальної гумки, комбікормів, зубної пасти, каучуку, губки тощо

У картоно-паперовому секторі : Мікронізований кальцит використовується в картонно-паперовому секторі у вигляді добавки в різних пропорціях у виробництві целюлози. В виду того, що кальцій підвищує білизну паперу, у випадках коли висока собівартість виробництва паперової маси, більша перевага віддається натурально меленої кальциту. Мелений мікронізований кальцит утримує менше води, підвищує кількість виробленої води, що призводить до збільшення швидкості виробничого процесу в цілому.

Зважаючи дешевої собівартості, а також зважаючи інших технічних властивостей, які кальцій надає папері, кальцій, поступово зайнявши місце каоліну, почав широко використовуватися в світовому картонно-паперовому секторі, особливо в розвинених західних країнах. Кальцит значно зменшує споживання оптичних відбілюючих речовин у виробництві паперу, що, в свою чергу, призводить до зменшення шкідливих викидів у навколишнє середовище.


В пластиковому секторі : Використання як нормально-мікронізованого кальциту, так і покритого кальциту в секторі твердого і м'якого ПВХ і Полиофина (PE, PP, PS, EVA) зростає з дня у день, завдяки високій білизні, хімічній чистоті і дешевої собівартості кальциту.

У виробництві пластику мікронізований кальцит також використовується як наповнювального матеріалу. Кальцит не містить важких металів, що призводять до швидкого механічного старіння полімерів; підвищує опірність матеріалу; підвищує зовнішні властивості виробленого продукту та надає поверхні більш красивий вигляд; підвищує протиударну міцність матеріалу; вбирає менше масла; не абсорбує пом'якшувачі або інші хімікати, які використовуються у виробничих формулах; має підвищену хімічну чистоту; частинки кальциту не збираються наново; має однорідний розподіл; запобігає знос обладнання; має підвищену білизну, що призводить до економії дорогих білих пігментів. Більш того, кальцит, що впливає на термо-кондуктивность продукту через своїх наповнювальних пропорцій, а також на рівень клейкості як результат плавлення, в підсумку, призводить до більш вдосконаленою переробки. При цьому, кальцит забезпечує більш продуктивну продуктивність за допомогою дуже високих теплових трансферів.


В лакофарбовому секторі : кальцит знижує споживання діоксиду титану у виробництві фарб на водній основі, що призводить до зниження загальної собівартості. Крім того, кальцит використовується у виробництві матеріалів для зовнішнього та внутрішнього покриття і у виробництві будівельних хімікатів. Мікронізований мелений кальцит є найдешевшим пігментом в лакофарбовому секторі. Використання якісного кальциту замість використання необхідного для досягнення високої яскравості продукту дорогого діоксиду титану приводить до значного зниження кінцевої собівартості продукту.