Отзывы о компании Торговий Дім "Лугова Індастрі"
- Діана С.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Комментарий продавца
Щиро дякуємо Вам за відгук!
Для нас це важливо!
Звертайтесь до нас ще!
Гарного настрою, ПЕРЕМОГИ та мирного неба!
- Комментарий продавца
- СЕРГЕЙ Ф.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
все хорошо
- Комментарий продавца
Щиро дякуємо Вам за відгук!
Для нас це важливо!
Звертайтесь до нас ще!
Гарного настрою, ПЕРЕМОГИ та мирного неба!
- Комментарий продавца
- Светлана У.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Комментарий продавца
Щиро дякуємо Вам за відгук!
Для нас це важливо!
Звертайтесь до нас ще!
Гарного настрою, ПЕРЕМОГИ та мирного неба!
- Комментарий продавца
- Роман Б.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Товар на фото і в реалі відрізняється
- Комментарий продавца
Щиро дякуємо Вам за відгук!
Для нас це важливо!
Звертайтесь до нас ще!
Гарного настрою, ПЕРЕМОГИ та мирного неба!
- Комментарий продавца
- Антон З.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Комментарий продавца
Щиро дякуємо Вам за відгук!
Для нас це важливо!
Звертайтесь до нас ще!
Гарного настрою, ПЕРЕМОГИ та мирного неба!
- Комментарий продавца
- Марина С.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Комментарий продавца
Щиро дякуємо Вам за відгук!
Для нас це важливо!
Звертайтесь до нас ще!
Гарного настрою, ПЕРЕМОГИ та мирного неба!
- Комментарий продавца
- Тетяна Т.
Купляла гіпс. Він, як відомо, вбирає в себе вологу. Та упаковка у нього майже відсутня. Це такий мішечок, який не перешкоджає ні просипатися гіпсу з нього, ні контактувати з навколишнім середовищем. Моя покупка прийшла мокра і місцями затвердівший. На мої зауваження обіцяли прислати новий гіпс, та мабуть забули.
Жахливі враження!- Комментарий продавца
Щиро дякуємо за Ваш відгук!
Зверніть увагу:
1. Посилка була застрахована на 3200 грн і Ви мали всі права на те, щоб не забирати посилку і відшкодувати всю суму, але Ви забрали цю посилку тим самим підтвердили, що ви не маєте жодних претензій ні до перевізника ні до нас. Логічно, якщо Ви бачили, що товар пошкоджений, то навіщо його забирати? Своїми діями Ви підтвердили якраз те, що він був не пошкоджений на момент коли Ви його забирали і це факт, який не можна спростувати. Де докази , що він був пошкоджений по нашій провині або по провині перевізника? А можливо він був пошкоджений по вашій провині, наприклад при транспортуванні з пошти до Вашого будинку? Згідно доказів так і сталося.
2. З більше ніж 500 замовлень і 100% позитивних відгуків за 11 років, Ви перша людина , яка звернулася з такою проблемою. Аналізуючи редакцію Вашого відгука та тон спілкування з Вами, у нас є підстави вважати, що Ви пошкодили посилку самі при транспортуванні з пошти додому, оскільки, як було викладено вище, на пошті Ви забрали посилку і не мали жодних претензій.
3. Ви скинули відео, яке зроблене не у відділенні, і невідомо, де саме пошкодилася посилка. Наголошуємо, Ви погодилися з тим, що на момент отримання посилки з нею все було добре, відмовившись від претензій і відшкодування страховки, що підтвердила компанія перевізник. Якби Ви зробили це фото на пошті і відмовилися від посилки, тоді Ваш відгук був би справедливим, але ми не можемо назвати його таким по вказаним вище причинам.
4. Ви мали повне право на відшкодування повної суми від перевізника, але своїми діями Ви підтвердили, що товар був неушкоджений. Потім вимагати у нас відправки нового товару за наш рахунок вже іншим перевізником, з погрозами залишити негативний відгук і негативно вплинути на нашу репутацію, якщо ми цього не зробимо .
Аналізуючи Ваш відгук, Ви могли пошкодити товар самі і звинуватити нас.
Ще раз дякуємо за Ваш відгук! Хай щастить! Перемоги та мирного неба!
- Комментарий продавца
- Наталія І.
Обожнюю цього продавця за все. Найкращі якісь та сервіс.
- Комментарий продавца
Щиро дякуємо Вам за відгук!
Для нас це важливо!
Звертайтесь до нас ще!
Гарного настрою, ПЕРЕМОГИ та мирного неба!
- Комментарий продавца
- Наталія М.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Комментарий продавца
Щиро дякуємо Вам за відгук!
Для нас це важливо!
Звертайтесь до нас ще!
Гарного настрою, ПЕРЕМОГИ та мирного неба!
- Комментарий продавца
- Зелінський О.
- Комментарий продавца
Щиро дякуємо Вам за відгук!
Для нас це важливо!
Звертайтесь до нас ще!
Гарного настрою, ПЕРЕМОГИ та мирного неба!
- Комментарий продавца
